9 Ağustos 2010 Pazartesi

Gaz Yaptı


Kısa süreceğini de tahmin etmemiştim niye döndüm neler yazayım edeyim onu da bilmeden döndüm doğrusu. Döndüm madem biraz da değişiklik yapayım falan dedim. İyi mi ettim bilinmez. Yaz da bitti be allah... Bitti diyorum bitmeden çünkü ben bitiridim. Aman sonuç bekle tercih yap carttı curttu yaz mı oldu şimdi bu?
 Hani bana tatil? Hani deniz? Hani eğlence? Peeh hepsi tırt oldu. Bu yazın tek farkı da bu yıl yaz bitimi okul başlamıycak en azından lise hayatım sona erdi. Özleyeceksin diyenler oluyor sıkça kimileri diyor aramazsın bile üniversitedeki ortamı gördükten sonra. Neyi ararım bilinmez de. 
 Ben blogun şeklini şemalini değiştirdim ama bende değişen birşeyler yok. Hala Teoman dinliyorum, hala her naneye gülüyorum, hala of çok sıcak denildikten sonra o iğrenç espri sanılabilen daha sıcak olucak sözlerini ardından getiriyorum. Yani ben hala aynı ben. Yaz bana bi ders vermedi. Hani kimileri böyle gelir bazı şeyleri sonlandırır sonra işte döndüm ama ben eski ben değilim gibilerinden bi kafalara girerler ya işte o çok yapmacık oluyor. O değişim klavye de kalıyor yani.
 O zaman napıyoruz? Bana eşlik ediyoruz günün şarkısını da teoman'dan gündüz tarifesi olarak ilan ediyorum.  Balans ve Manevra'yı izlemeden ölmeyelim. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder